mina, minu ja meie

neljapäev, 22. märts 2018

KODU | PRISMA


Miks mulle meeldib Prismas shopata? Tegelikkuses on Prisma üks suur nuhtlus (heas mõttes Prismale, halvas mõttes mu rahakotile) ja meenutab Ikeat. Ma ei saa mitte kunagi minna sinna teeküünlaid ostma, sest lõpetan alati erinevate karpide, Fiskars kääride, Muumi ja Iittala nõude ning veidi ülehinnatud Tesco toitude ostmisega. Mu alateadvus on nii nõrk, et kui näen allahinnatud siltidega tooteid, siis on mul neid kindlasti vaja. Muidugi asi nii hull ei ole ja tervet poodi ma koju ostnud pole, aga siiski on mu kodus varsti (saja aasta pärast) rohkem Iittala asju, kui mõnel "teisel" blogijal kokku (kes on saanud neid hordide viisi kingitustena ja ma siiamaani sinisilmselt ootan mõnda kullerit, sest võib-olla jäävad Iitalal mõned kruusid-kausid üle - silly me). 

See postitus pidi valmima juba kolm kuud tagasi, sest kaamera oli katki ja telefon kõige ilusamaid pilte ei tee. Detsembri kuus jalutasime Prismasse ja mis mu silmad nägid "Iittala -50%", sest mõned tooted pidid sortimendist välja jääma. Alguses mõtlesin väga pikalt, kas neid nõusid üldse vaja on ja esimesel päeval me midagi ostma ei hakanud. Üritasin endale sisendada mõtet, et asju pole vaja lihtsalt allahinduse pärast. Möödusid mõned päevad ja mu südametunnistus ei andnud rahu - otsustasin, et lähen poodi ja valin välja nõud, mis sobivad komplektina. 


Minuga rändasid koju hiiglaslik vaagen, suurem taldrik ja kaks (supi)kaussi. Alguses veidi muretsesin, et vaagen on nii suur ja kuidas ma seda kasutan, aga iga kord, kui meil külalised on käinud, on vaagen toitu täis :). Kausse kasutan igapäevaselt puuviljade, kommide ja küpsiste jaoks ning taldrik on samuti vaagna eest. Seega olen mina väga rahul, nõud leiavad 105%-liselt kasutust ning raha läks õigesse kohta. Vaagen maksis 29,95 €, taldrik 10,95 €, kausid 9,95 € - ja nüüd vaadake, kui "soodsad" hinnad on Kaubamajas ;).

4 kommentaari :

 1. Nii ilusad! :) Järgmisesse koju tuleb ka vist väike Iittala shopping :D

  VastaKustuta
 2. Iitala nõud on niiiiii ilusad! Ma ikka vihjan, et võiks mulle Iitala kinkekaarte kinkida (nõusid ise ei taha, mulle meeldib see väljavalimise protsess) aga pole siiani õnnestunud. Viimane kinkekaart emade päevaks oli hoopis see :D https://www.kingitus.ee/kingitus/paraplaan-lendamine-ohusoit-video aga paar korda aastas ikka teen Iitalas oma raha eest ka šopingu. Kastehelmi asjad on üks trend, mis mulle väga meeldib. Viimati ostsin selle: https://www.kaubamaja.ee/iittala-kastehelmi-alus-aqua-170mm-h0363033 aga unistus on see: https://www.kaubamaja.ee/iittala-lind-toikka-annual-egg-h0330260 muidugi see on nii jõhker kallis, et tõenäoliselt ostmiseni ei jõua aga niiiiii ilus! Ma tean täpselt, kuhu selle kodus paneksin.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Isver mul on nii kahju, et alles praegu Su kommentaari nägin :(. Millegipärast gmail ei saada enam teavitusi, kui keegi postitust kommenteerib.
   Ma olen ka hakanud "vihjama", et kingitustena võite Iittalat kinkida (või siis kinkekaarte) ja viimase kingitusena sain söögiriistade komplekti. Tegelikult ju kingitus, mida ise ei raatsiks kunagi osta :). Ma veidi unistan kohvi-ja koogi serviisist (väikesed tassid ja taldrikud), aga arvatavasti alles siis, kui kunagi suuremas kodus elame.
   Ma tõesti loodan, et ka Sinu unistused täituvad :)!

   Kustuta

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi