mina, minu ja meie

kolmapäev, 16. november 2016

TO DO LIST BEFORE NEW YEAR #2016

Heihei! Vaatamata sellele, et väljas on suur sula, on tuju endiselt jõulumeeleolus. November on juba poole peal, mis tähendab seda, et praegu on täpselt ideaalne aeg kirjutada oma 2016. aasta viimastest eesmärkidest. Ka eelmine aasta kirjutasin oma to do listi, mille leiab SIIT. Oh üllatust, aga ka see aasta pole eelmisest kuidagi erilisem. 


1. KORISTAMINE - igal aastaaja vahetusega võtan käsile korteri suurpuhastuse. Sorteerin ja puhastan kappe, vaatan kriitilise pilguga üle garderoobi seisu, pesen seinad, laed, aknad ja põrandad läikivaks. Suurema rõhu panengi sorteerimisele, sest nii vabanen vanast ja ebavajalikust ning teen ruumi uuele (halloo, jõulud ja kingitused käivad kokku..nali..või siiski?!). PS: koristamine loob korterisse hea energia ning värskendab kodu hingamist. 
2. KORTERI KAUNISTAMINE - detsembrini on veidi aega, aga siiski tahaksin korteri jõulumeeleollu viia, enne on muidugi vaja suurpuhastus ette võtta. Ema juurest tahaksin tuua päkapikusokid, sest kuuldavasti olen ma hea laps olnud ja mõni öö võib pähapikk mind külastada :D. 


3. PIPARKOOKIDE TEGEMINE JA SÖÖMINE - oleks vaja ühte vaba õhtut, et võtta ette piparkookide küpsetamine. Nägin Prismas tõsiselt armsaid vorme ning kindlasti näitan neid ka teile! Seniks tuleb varuda kannatust. 
4. MANDARIINIDE SÖÖMINE - mul on nii kahju, et üle kahe-kolme mandariini ma korraga süüa ei saa, aga needki on lohutuseks :). Uskumatu, kui lihtsalt võib nendest sõltuvusse jääda. 
5. KEEKSI KÜPSETAMINE - juba see kuu võtan eesmärgiks küpsetada keeksi. Viimastel nädalatel isutab mõnusa sidrunikeeksi järele, aga lihtsalt pole aega. Küll varsti läheb isu nii suureks, et  küpsetamine tuleb viivitamatult ette võtta. 


6. JÕULUTRIPP - eelmine aasta läks natuke õnnetult ja ühtegi reisu ei tulnudki. See aasta on kindel eesmärk külastada Haapsalu või Tallinna vanalinna ja uudistada Rakvere erilist jõulukuuske (juhul kui ka see aasta erinetakse teistest). 
7. TALISPORDIGA TEGELEMINE - päris vähesed teavad, et mulle meeldib meeletult suusatamine, nii rajal kui mäes. Meeldivad punased ja õhetavad põsed peale külmas hullamist. Käisin nädalavahetusel suuskadega tundeid üles vürtsitamas ja tundub, et pisik jäi sisse ning nüüd on juba raske sellest lahti saada. Kui vähegi võimalik, siis tahaksin meelde tuletada, mis tunne on mäesuuskadega sõita. Samas ma ei taha välista kelgutamist ja tuubitamist, sest igasugune õues möllamine on talvel mõnus. Oleks vaid ilma ja rohket lund... 
8. FOTOGRAAFI JUURES KÄIMINE - olen oma kalli mehe nii kaugele saanud moosimisega, et see talv lähme fotograafi juurde pildistama. Te ei kujuta ette, mitu aastat see aega võttis. Mõnus on meenutad oma tegemisi, kuid veelgi mõnusam on meenutada oma mälestusi läbi piltide ja tulevikus oma lastele ja lastelastele pilte näidata, et voooh, nii vinged me oleme. 



9. KINGITUSTE TEGEMINE VARAKULT - see aasta tahan kindlasti kingitused varem ära osta, ostud rohkem läbi mõelda ja vältida kiirustamist. Tahan teha igaühele just tema iseloomule sobilikud kingitused, eelistades ökot ja innovaatilisust ning kodumaa kaupa ja disaini. 
10. AEG ENDALE JA PERELE - viimase punkti jaoks oli mul väga raske pilti leida, sest seda on raske isegi sõnadesse panna. Vahepeal on lihtsalt nii raske leida aega endale ja perele, et olla ja nautida hetke, sest alati on kuskile kiire või midagi teoksil. Tahaksin külastada oma ema, vanavanemaid, ämma ja äia, juua teed või kakaod ja juttu puhuda, vaadata koos Magnusega kõik Üksinda kodus osad ära, sõita õe juurde Taani jne jne... Veelgi enam, tahaks minna metsa või rappa jalutama, tuua koju pisike kuusepuu (seekord tõesti pisike).. Igaljuhul, nautida elu :)!

Näeme varsti jälle!

Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi