PULMAD #1 | MEIE

Uskumatu, et see kõik toimus meiega - kindlasti üks päev elus, mida mitte kunagi (reaalselt elu parimas uneski) ei oska ette kujutada. Seda päeva pole võimalik ühe sõnaga iseloomustada, pigem läheb selleks vaja mustmiljon sõna, mida omakorda oleks vaja ilmestada. See on imeline, lahe, väga emotsionaalne, kurb, rõõmus, pisaraterohke (tol päeval nutsin nii kurbusest kui ka suurest õnnest), ootamatu, ilus, naerurohke, kas ma mainisin, et erakordselt vinge jne jne. Justkui oleks kuskil teises dimensioonis, sest kell liigub tavapärasest kiiremini ja mõtted on ainult olevikus oma pere ja sõprade seltsis (ma ei mõelnud kordagi sellele, mis oli eelnevalt juhtunud või mis võis hakata juhtuma). 


Meie ühine teekond sai alguse juba enam kui 7 aastat tagasi! Omavahel arutades tõdesime, et võib-olla lükkasime pulmi pidevalt mugavusest edasi, kuid tegelikkuses oleme tänulikud, et just nii pikalt üksteist tundma õppisime. Me saime teada teada üksteise tugevad ja nõrgad küljed ning mõlemad oskame üksteist aidata rasketel hetkedel - millal anda aega ja ruumi hinge tõmbamiseks ning millal on vaja kindlasti vahele sekkuda. Meil on olnud väga raskeid aegu, kui tuli võidelda leinaga, samuti on olnud aegu, kui arstil käimine ei leevendanud stressi, vaid tekitas depressiooni. Ma ei taha jätta muljet, et ainult halb ühendab, aga paratamatult peab õppima igast olukorrast. Jättes kõrvale kõik halva, on meid saatnud ütlemata hea elu - mõlemad toetasime üksteist gümnaasiumi lõpetamisel, härra toetas mind ülikooli (baka ja magister) õpingutel ja lõpetamistel, oleme saanud head töökohad ning üheskoos palju reisinud, oleme higi ja pisaratega oma korterit remontinud, tapeeti seina pannud ja seda paar aastat hiljem maha kiskunud ning üheskoos IKEA mööblit kokku pannud (mida meile tõsimeeli teha meeldib). Seega... 7 aastat on meid õpetanud igas suunas ja igaks elujuhtumiks, me mõlemad oleme üksteist muutnud ning muudame edasi ning veel vingem on minna ühise perena uutele seiklustele vastu!


Pulmadest võiks rääkida lõpmatuseni - korraldusest ja tähtsast päevast endast. Kuna ma korraldasin kõik ise, siis kindlasti tahan jagada oma nippe ja trikke ja mis kõige tähtsam - tulevikus räägin eelarvest! PS: kui rohkem pulmapilte tuleb, siis on mida oodata :)!

Fotod - Ingrid Lauringson photography
Share:

Postita kommentaar

Designed by OddThemes | Distributed by Blogger Themes