mina, minu ja meie

teisipäev, 12. september 2017

KODU / IITTALA TAIKA 10 YEARS

Olen ka varasemalt rääkinud oma suurest lummusest Iittala nõude vastu, mille disain on armsalt põhjamaine ja südamelähedane. Kuna nende tooted on keskmisest veidi kallimad, siis üritan (tihti see ei õnnestu) iga ostu põhjalikult läbi mõelda ja osta vastavalt vajadusele (enamjaolt vajadust pole!). Mõni aeg tagasi andis Iittala Taika sarja 10. juubeli puhul välja limited edition kruusi. Vaatamata sellele, et kodus on kruuse piisavalt, otsustasin oma kruuside kogu täiendada. 


Õnneks samal päeval, kui Kaubamaja külastasin, oli Taika sari -20% soodustusega. Seega tulid minuga koju kaks suurt (26 cm) dotted grey taldrikut ja limiteeritud koguses Taika kruus, kus öökull on suure juubeli puhul lendu tõusnud. Ma pean nüüd ennast paar kuud Kaubamajast eemale hoidma, et köögikappe üle ei koormaks. 


Kuna ma olen suutnud haigeks jääda ja peaaegu pikali maas, siis vähemalt tõstavad tuju kolm kruusi, millest veidigi mõnusam teed ja Coldrexi juua. Ilusat sügist!

2 kommentaari :

 1. Mulle tuli just meelde, et käisin Kaubamaja kodumaailmas Iittala nõusod piilumas. Minu teine lemmik on muidugi Villeroy & Boch.

  Sa kirjutad samas nii hästi, et võib juhtuda, et ma vaatan järgmine kord neid vahvaid nõusid tõsisema pilguga.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Villeroy & Boch'i nõud on ka väga kenad, kuid millegipärast tõmbab mind alati Iittala poole :D. Ma olen koju ostnud eri värvides Teema taldrikuid ja kausse, sest nii ei tüdine ühest värvist ära ;).

   Kustuta

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi