mina, minu ja meie

teisipäev, 7. märts 2017

KODUSISUSTUS / ARNE JACOBSEN, BAHNE & SØSTRENE GRENE


Hei armsakesed! Kuna kevad oli nädalavahetusel akna taga, siis haarasin kaamera ja tegin kiiresti mõned klõpsud, sest Taanist toodud asjakesed ootasid mind kummuti peal juba kaks nädalat ja vahepeal ma neid kasutada ei raatsinud. Päikseline pühapäev tundus lausa ideaalne aeg, et kaamera tolmust puhtaks pühkida ja jutustada veidi.


Taani minnes teadsin väga hästi, millega ma sealt koju pean tulema. Ega ma väga palju tuua poleks saanud, aga kindlad eelistused siiski olid. Olen juba pikemalt piilunud Arne Jacobseni kausse, mitte küll selliseid tillukesi, aga kuna nende hinnad olid 50% all, siis ma ei suutnud ennast tagasi hoida. Võib-olla olekski suure kausi transportimine olnud veidi keerukam. Tegelikult külastasime veel IKEAt ning tõin koju nii ühte kui teist, aga mõned kodusisustustooted on lihtsalt lahedamad kui teised ja vajavad näitamist. 


Ükskõik millisesse Taani poodi sisse astute, võite kindlad olla, et igal pool on tähtedega kruusid, kausid, taldrikud, lillevaasid jne.. Kui mitut kollektsiooni olete Eestis märganud :D? Ja absoluutselt peaaegu igas poes on Arne Jacobsen ja Nicolas Vahe tooted (ega rohkemat ei oskaksi ihaldada). Kui ma esimest korda neid kruuse käes proovisin, siis sain aru, et need lendavad minuga koju - üks mulle ja üks Magnusele. Käes on need mugavad, piisava mahutavusega ja silmale ilusad vaadata. Kruusid on poest nimega Bahne. Eelmises postituses rääkisin oma lemmik Taani sisustuspoest - Søstrene Grene'st. Mõnus ja hubane ning tooteid on igale maitsele iga hinnaga, pigem ikkagi odavam kui disainipoed ja butiigid. Kellel on lapsed, siis neil oleks seal kõvasti rohkem uudistamist. Esimese pilguga jäid mulle silma eriti vingeid meisterdus-ja kunstitarbed ning puidust arendavad mänguasjad, näitekeks juurviljad, loomakesed ja autod. Mina rabasin sealt muidugi kaks keraamilist pudelit ja küünlajala (mida ma unustasin pildistada). Pudelitesse plaanin teha kas maitseõlid või kasutada kastmete jaoks.Oh mu imekaunid, pisikesed, keraamilised tähestikukausid. Üllataval kombel ei pannud ma poodides suuri keraamilisi kausse tähele, praktiliselt kõik olid plastikust. Ja ma lihtsalt ei raatsi maksta 40€ plastiku eest, isegi teades, et see on disain. Mistõttu olengi õnnelik, et viimased soodukaga kausid endale rabasin. Ei taha teie tuju küll ära rikkuda, aga kaks kaussi saada ühe hinnaga oli niii mõnus! Nüüd ma ei jõua ära oodata, et nendest hommikuputru süüa, teha smuuthie bowl'e või külaliste saabudes snäkke ja komme nendest pakkuda. Kuidas jäite postitusega rahule? Ma pean nüüd (kahjuks) õppima hakkama, aga teie olge tublid edasi:)!

Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi