mina, minu ja meie

esmaspäev, 14. november 2016

KODU / HALENS

Viimasel ajal olen ma lausa lummatud HALENSI koduosakonnast. Ilma naljata, aga see kuu olen ma sealt kaks korda tellinud. Iga kord kui uuesti lehekülgi lappan, leian järjekordselt uusi ja põnevaid tooteid lausa igasse tuppa. Eriti vaimustuses olen ma nende valgustitest - nii palju erinevaid, alates laualampidest, lõpetades jõuluvalgistitega ja oi-oi, kui lahedad kõik on! 

See aasta on jõul eriti varajane. Ma isegi ei oska öelda mitu aastat järjest pole mul jõulutunnet olnud, kuid see aasta tuli jõulutunne kohe esimese lumega! Ma olen suutnud ennast tagasi hoida ja enamik jõuluvidinaid on veel karpides (aga mitte kauaks). Vaatamata sellele pole ma ennast taltsutanud Halensis shoppamisel. Esimesel korral oli prioriteediks laelambi leidmine värskelt valminud koridori ning koos sellega rändas ostukorvi ka küünlajalg.  Kaupa kätte saades olin ma nii vaimustuses, et pidin veel tellima! Seekord rändasid ostukorvi kaks (jõulu)valgustit. Üks vingem kui teine! 1. Musta laelampi otsisin päris kaua. Nimelt, täiesti tavalised traatlambid maksid poodides ülemõistuse palju. Kuna korvid on ka mustast traadist, siis see lamp sobib koridori imehästi. (LINK)

2. Marmorist küünlaalus oli mu unistus juba a-m-m-u! Uskumatu, kui hästi sobivad sinna advendiküünlad. (LINK)

3. &-kujuline dekoratiivvalgusti oli oma olemuselt nii vinge, et jäi kummitama pikaks ajaks. Kõigepealt nägin seda GENEFICi blogist ja seejärel juba oma magamistoas. (LINK)

4. Veel üks lahe valgusti :). Alguses mõtlesin, et tegemist on lihtsalt roosteefektiga, aga võta näpust, täitsa plekist (LINK). Valgusti asetasin köögiaknale ning kõrvale plaanin osta tähekujulise puidust kandiku H&M'ist. Nu ja mis te arvate, mis kandiku peale lähevad? Kahtlemata, et mandariinid! (LINK)

PS: kauba olen ma kätte saanud, kuid reaalsed pildid tulevad hiljem :).

Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi