mina, minu ja meie

neljapäev, 6. oktoober 2016

KODUSISUSTUS / LIGHTBOX

Woooohooooo, ma sain oma lightbox'i kätte! Uskumatu, kui palju rõõmu võib üks karbike tekitada. Pakki kätte saades, tundsin ennast nagu laps kommipoes. Ausalt - nii palju elevust! Kui ma õigesti mäletan, siis koju jõudes ma ei võtnud isegi jopet seljast ära, istusin diivanile ja koheee hakkasin tähti ritta laduma. No ma räägin - laps, mis laps.

Lightbox on skandinaavialikes kodudes väga populaarne ja üllataval kombel kasvab selle populaarsus iga päevaga (eriti Eestis ja pärast Malluka kodupostitust). On neid, kes asetavad karbi kööki, kuid teistel on see kasutusel näiteks öölambina. Pimedas magamist ma ei karda ja köök on meil ka väike, mistõttu kavatsen seda kasutada lihtsalt vinge lambina. Isegi Magnusele pakkus see huvi.Eestis on võimalik ligtboxi osta Scandikids'ist - hinnad on seal küll krõbedamad, kuid kauba saab kiiresti kätte. Teise võimalusena soovitan uurida eBay'd ja Aliexpress'i. Mina tellisin näiteks selle ja kätte sain kolme nädalaga. 


Väike (A5 suuruses), kuid ääretult armas ja maksis umbes 22 eurot. Muidugi suure hurraaga, ma ei lugenud, et töötab patareidega, mistõttu pidin juurde ostma 6 AA patareid, mis omakorda maksid 4 eurot. Kokkuvõttes, läks see mulle maksma 26 eurot, sest tulevikus üritan selle ära ühendada juhtmega, vähemalt mingi auk on selleks olemas. 


Kaasa tuli 85 tähekaarti - palju tähti ja mõned sümbolid. Siiamaani on tähtedest piisanud, kuid neid on võimalik ka juurde tellida. Tähti on võimalik tellida erinevates fontides ja samuti on valikus kümneid erinevaid sümboleid. Kui nüüd järele mõelda, siis pigem soovitan kohe tellida lisatähti, kui kahtled, kas olemasolevatega saab hakkama. Alternatiive saab alati luua, aga kui ajad perfektsust taga, siis lisa aga heaga ostukorvi mõni lisaleht. 


Lausa kirjeldamatu, kui rahul ma selle ostuga olen. Vinge mänguasi ja veel vingem sisustuselement! Sobib väga hästi lastetuppa, eriti nendele, kes kardavad pimedas magamist. Valgustab piisavalt ja õnneks ei ole väga ere. Ahjaa, kui mõne pildi peal näete lightboxi sees/väljas karvu, siis eiii ma pole koera kiilaks ajanud, vaid ta ajabki 24/7 karva ja kõik kohad on musta värvi karvu täis! 


Lähen joon nüüd tassikese kohvi ja alustan õppetööga :)!

1 kommentaar :

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi