mina, minu ja meie

pühapäev, 28. august 2016

BATHROOM EDITION - H&M wanties and ideas


Heihei! Sissejuhatuseks paar lauset ning siis kohe vannitoa juurde! Üritan taaselustada seda,mis mul kunagi pooleli on jäänud. Motivatsioon voolab vaikselt minusse tagasi ja loodan, et see seekord koos minuga kaasas käib. Asi on selles, et kui sa tead, et PEAD midagi tegema, siis selle tegemine on nii raske, et lihtsam on mitte teha. 

Kiire elutempo juures on suvi läbi saanud, kuid tuleb tunnistada, et ma polnud aktiivne ka kevadel, sest tookord andsin panuse oma õpingutesse, et lõpetada ülikool. Suvi oli lihtsalt üks pikk nädalavahetus, mis ühe sekundiga läbi sai. Mul pole olnud ühtegi vaba päeva, kus saaks lihtsalt voodis lebada, filme vaadata või raamatut lugeda. Mistõttu võtan oma elu hetkel rahulikumalt - ei põe mustade nõude ja akende või lõpetamata remondi pärast. Võite ise ka arvata, et kui pole enda jaoks aega, siis õhtul peale tööd pole vähimatki jaksu, et üks postitus kirjutada. 

Kohustusi on nii palju, et silme eest võtab kirjuks või siiski mustaks. Muidugi vastutan mina oma tegemiste eest ja paratamatult võtan enda peale liiga palju kohustusi. Tegelikult ma ei tulnud siia vinguma, vaid kirjutama ühte vinget postitust, mis aksessuaare ma oma vannituppa ihkaksin. Südamest loodan, et järgmiste nädalate-kuude jooksul saab vannitoa remont valmis, sest ma ei jõua ära oodata selle sisustamist. Tegelikkuses tahaks ennast normaalselt pesta ja mõnikord vannimõnusid nautida. Paratamatult on vannituba ja wc kõige kulukamad, isegi kui need on korteri kõige väiksemad ruumid. Iga pisike asi maksab ja millegipärast need ruumid koosnevadki pisikestest asjadest. Remont tuleb rahakotile sõbralik, skandinaavialik ning minimalistlik - valged seinad, valged plaadid ning kuldsed ja mustad detailid. Ilus ja tore on unistada, kuid loodame, et see väike unistus kunagi täituks.


Meie vannituba on vääääga-väääga pisike, mistõttu mahuvad sinna ära vaid teatud asjad - vann, pesumasin, pesukorv ja kui hästi läheb, siis kraanikauss. See teeb omakorda sisustamise keerukamaks, sest kõik tuleb tunduvalt rohkem läbi mõelda ning selleks peab olema hea ettekujutusvõime. 

1. Hoiustamine - võime hoida maja puhtus kontrolli all. Me kõik teame, kui raske on mõnikord vannituba korras hoida, sest alati leidub sada erinevad totsikut juustele, näonahale, kehale ja kätele. Lihtsalt sellepärast, et me peame midagi võimatut korda saatma, ei pea see olema sugugi kole. H&M home hoolitseb meie kodude eest, et nende korvid oleksid stiilsed, trendikad ja erinevate suurustega. Mitme korviga on võimalik kõik tuubid, pudelid jms kategooriate järgi ära sorteerida - juuksed/nägu/keha jne. 

2. Dušikardin - mõtlesin, et seekord võiks klassikalise valge kardina asemel olla midagi vingemat. Antud kardin on kahes värvitoonis - must ja hall. Õnneks pole tegemist eluaegse asjaga, seega tüdimuse korral saaks selle kiiresti välja vahetada. Kes veel ei teadnud, siis vannikardin kogub ohtralt mustust (shampooni/palsami jäägid, surnud nahk ning niiskus omakorda võimendab eelmisi), siis soovitatakse seda mõne aja tagant pesta, ilma tsentrifuugita ja 30kraadi juures. Pesemine peaks kardina elu pikendama ning hoidma selle värskena. 3. Vinged rätikud - rätikud on vannitoa kõige suuremad bakterite kogujad, mistõttu peaks neid olema piisavas koguses, et pidevalt vahetada. Soovitatakse lausa iga kahe päeva tagant puhtad asemele võtta. Käte/näorätikuid peavad igaühel olema enda omad ning külalistele eraldi, mistõttu peab neid olema päris suures koguses. H&Mist võib leida nii põnevaid rätikuid, et võtab lausa ahhetama - kujutate ette, et lähete külla ja saate koerapildiga rätiku? Või pealuuga?  No mina küll ei kujutaks! 

4. Pesukorvid/kotid - praegune pesukorv on oma aja ära elanud ning ootab hirmsasti väljavahetamist. Hetkel on mõttesse jäänud H&Mi riidest pesukorvid. Üks suurem, kuhu saab üleriideid panna ning väiksem ihupesu ja sokkide jaoks. Ma arvan, et ma pole ainuke, kes leiab alati korvi põhjast paar sokki, mille paarilised on juba ära pestud. 

Püsige lainel, sest varsti näitan Teile meie valmis kööki! 

Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi