mina, minu ja meie

teisipäev, 22. märts 2016

KODUSISUSTUS // IDEED DIIVANIGA

Tundub, et ma olen jälle blogimise lainel. Selles saan tänada ainult päikest, kes nii mõnusalt juba teist päeva taevas särab. Hommikul ärgates oli muidugi suur üllatus (pigem nagu pettumine), kui maad kattis mitme sentimeetrine lumekiht. Tahaks seda päikest nautida koduseinte vahel või õues jalutades, aga hetkel pean leppima kooliga ning peale seda kiman tööle. Ehk õnnestub kas või jalutades 10 minuti jooksul päikeseenergiat laadida. 

Lõpuks on üks mu unistustest täitunud - selle nädala jooksul saame uue diivani! Ja see on halli värvi! Kui ma mõni aeg tagasi olin 100% veendunud, et ostame 3-kohalise diivani ning väikese tugitooli, siis poes selgus, et valik on niivõrd väike ja ükski hinnaklass pole sobiv. Oligi selline seis, kas meeletult kallis ja kole või odav ja kole või siis kallis ja suur jne jne. Poodides käisime diivaneid uudistamas umbes kuu või isegi kaks, ikka ühes poes ja siis teises poes ja vahest mitu korda ühes poes (vahepeal tundus endale see tegevus juba imelik, sest jumala eest, äkki mõni teenindaja tunneb ära). Eelmine nädal astusime 3D Sisustus mööblipoodi ja ütlen ausalt, ma olin selleks hetkeks juba nii närviline ja tüdinenud, et valisin suvalise diivani. Potsatasin diivani peale, tegin kurvad silmad pähe ja ütlesin Magnusele, et selle viime koju. Hind oli soodne, värv oli õige, väike (minimaalne) miinus oli see, et tegemist on nurgadiivaniga, aga vähemalt käib diivan lahti ja on kastiga! 

Uue diivani juurde käivad kindlasti uued pleedid ja padjad. Ühe pleedikese olen juba Hemtexist soetanud, aga nüüd oleks vaja kahte, kui mitte kolme villast tekki. Nimelt olen ma nii tüdinenud nendest fliistekkidest, mis koguvad tolmu ja tõmbavad koerakarvu ligi, iga kord saab veel särtsu ka. Villane tekk on seevastu nii hubane ning looduslik ja sobib sisustuselemendiks ideaalselt. Olenemata aastaajast on mu diivani peale vaja pleede, sest need tekitavad hubasust ja soojust. Samuti suudan ma ka suvel pleedi sees õhtuti filme vaadata. Hetkel olen pilgu peale visanud ainult Eesti disainile - miks see ometi nii kallis peab olema?! Villastest tekkidest on kindlalt esikohal Woolish! Hinna tõttu jäävad nad hetkel tagaplaanile ning üritan leida pleede, mis jäävad üliõpilase hinnaklassi. Keegi tore inimene võiks lihtsalt mu ukse taha tulla ja anda üle paar pleedi.. Palun?! Samuti ei ütleks ära ka Woolishi padjast :)! 


Kuna ma ilusaid diivanipatju pole poodidest leidnud, siis esialgne idee oleks need ise teha. Vähemalt üritada kaks või isegi kolm tükki ise teha ning ülejäänud raske südamega poodidest osta. Kevade puhul võiksid mõned olla erksamad ning teised kindlasti must-valged. Väikest krutskit lisaksid loomapiltidega padjad. Vaatamata sellele, et ma olen juba 20+, tahan endale loomapiltidega asju. Etsy oli esimene lehekülg, mis mulle pähe tuli ning voila, nii palju erinevaid patju ja veel taksidega! Oiii kui väga ma tahaks taksipildiga patja ja kui meelitatud veel Freddy oleks :). 
Mu ideaalne diivan koosneks vist miljonist padjast ja pleedist. Samuti ei tahaks ära unustada ka lambanahka. Ka eelmise diivani peal oli nurga osas valge lambanahk, aga kui see oma kuju kaotas, siis viisin magamistuppa Freddy puuri ette, et härral oleks mõnus hommikuti selle peal ringutada. 


Loodan, et meeldis ❤!

3 kommentaari :

 1. Eesti disain on kallis, aga samas tuleb mõelda, kui kulukas meil on toota seda pleedi...mina vahel ikka üritan silma kinni pigistada seda hinda vaadates ning toetada omasid....

  Olen ka suuremat sorti pleedihull! Kuna elame üürikas, siis mul on hetkel mingid Jyski fliisist olevused. Oma kodu jaoks on kapis kõrvale pandud Alpaka beež pleed...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Disaini puhul on hind igati õigustatud ning vahepeal peabki ennast hellitama :). Naturaalne villast tekk on nii mõnus ja looduslik, paraku fliis ei suuda seda üle trumbata..

   Kustuta
 2. Thanks for sharing my dachshund pillows. More info here
  www.ItsTimeToDream.etsy.com <3

  VastaKustuta

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi