mina, minu ja meie

esmaspäev, 28. detsember 2015

Nurme sojavahast küünal

Terve hommiku tiirutasin kaamera ja küünaldega mööda tuba ringi ning tõstsin küünlaid ühest kohast teise. Kord tõstsin kuuse alla ja siis jälle lauale või aknalauale. No ei olnud seda õiget tunnet ja arvatavasti oli tahtejõud suurem kui oskused. Nüüd sees kripeldabki, kas teha postitus lõpuni või oodata homset, et klõpsutada uued pildid. Eks kaamera kasutamine ja üleüldse fotograafia õppimine võtab aega ja minul on kaamera olnud kõigest alla aasta. Kohati tunnen, et väga suur abi oleks statiivist, aga enne läbin mõned kursused ja siis vaatab edasi. 

***

Talvel pole vahet, kas on hommik või õhtu - kogu aeg on pime. Pimedaga käib väga hästi kokku küünlavalgus. Olen tähele pannud, et viimasel ajal olen ka hommikusöögi ajaks küünla süütanud. Kaubamaja poolt saadud lõhnaküünal sobib ideaalselt kööki, sest on piisavalt tugeva aroomiga ning veidi glögi ja nelgi aroomiga. Suurde tuppa oleks see veidi üleliigne. 

Tegelikult tahaksin Teiega jagada oma viimast küünla ostu. Nurme sojavahast küünal - Romantiline puudutus. Nurme tooteid saab tellida siit, aga mina soetasin enda küünla Tartu jõululaadalt ning maksis veidi vähem. 


Pakend näeb tunduvalt ilusam välja kui küünal ise. Samas on minimaalsus ja lihtsus alati teretulnud. 


Koduleht ütleb, et tegemist on meistrite poolt käsitsi valatud sojavahast küünlaga ja sisaldab romantilist ylang-ylangi. "Kui õhtu on hämar ja südames soe tunne ning sa soovid seda tunnet kellegagi jagada, siis Romantiline puudutus aitab sul seda kõik teoks teha. Ylang-ylangi habras aroom viib Sind temale lähemale." Nii armsat tutvustust küünla kohta polnud ma veel lugenud. Kui minu sees võis hea ja soe tunne olla, siis paraku Freddy (meie taks) lasi neid tundeid kõiki välja. Jumal tänatud, et tegemist on lõhnaküünlaga (hihi..). 


Küünla aroom on tõesti väga mõnus ja romantiline. Naljakal kombel tunneb lõhna põletamata kujul paremini. Samuti ei ole see liiga tugev ja intensiivne. Kui võrrelda Nurme küünalt näiteks Joikiga, siis aroomi intensiivsus on sellel märgatavalt väiksem. Lõhn levib ainult ühes toas ning kõikide lõhnade kättesaamiseks tuleb nuuskida nagu koer. Mulle isegi meeldiks, kui lõhn oleks veidikene tugevam, sest siis oleks hinna ja kvaliteedisuhe rohkem paigas. 

Ainus põhjus, miks ma üldse olin nõus seda küünalt ostma, oli soov leida uus lemmik. Joik on läbi aastate kindlalt esikohal püsinud, aga lõpuks tüütab sama toode ära. Tahaks lihtsalt midagi erilist (tõeline klišee). Võib-olla peab proovima mõnda teist Nurme küünalt, aga hinna tõttu, ma ei raatsi kõiki läbi proovida. Iga toote puhul on alati lootused kõrgemal ning mina veidi pettusin.Loodan väga, et meeldis :) 

Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Copyright © 2014 mina, minu ja meie

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi